Of het nu voor jezelf, een klant of voor iemand anders is, wijn is altijd een goed cadeau. Het is dan ook niet voor niets dat wijn alle vele jaren lang een traditie is om te schenken bij speciale gelegenheden. Via wijnengeschenken kunt u gemakkelijk een wijn cadeau direct naar de afnemer sturen.
Alex Fabi Valpolicella ripasso
De wijn in dit cadeau is ontwikkeld door de Italiaanse wijnkenner Alessandro Fabiano. De wijnen van Alessandro staan bekend als wijnen van hoge kwaliteit, volle smaak en een krachtig karakter. Ripasso wijnen moeten dan ook aan strenge regelgeving voldoen om een DOC keurmerk te mogen dragen. Iets waar Alessandro met trots en passie naar streeft. Een Ripasso wijn ontstaat door de schillen van Amarone wijn, zonder die schillen bestaat er geen Ripasso.
Wijnkist
Om deze wijn zit een prachtige bordeaux rode wijnkist. Deze luxe wijnkist past perfect bij de uitstraling van de wijn. De wijnkist zorgt ervoor dat uw cadeau totale luxe en originaliteit uitstraalt. Zo kunt u voor weinig geld een luxe cadeau schenken. De wijnkist is afgewerkt met goudkleurige details.
Kwaliteit Reacties (0)